Верифікований профіль
2
Роки досвіду
10
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
265
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1290
Останній візит на сайт
вчора
Привіт! Мене звати Володимир, і я рієлтор, який дійсно закоханий у свій регіон — Ірпінь, Буча, Гостомель та Ворзель.
Працюю в АН KvartalGroup, де не просто продаємо нерухомість — ми створюємо нові стартові точки життя для людей.
Моя фішка — це чесність, прозорість і повний супровід угоди: від першого дзвінка до передачі ключів. Знаю ринок зсередини, тримаю руку на пульсі цін і трендів. Усе, щоб ти відчув, що в надійних руках.
Хочеш продати швидко, купити без зайвого клопоту чи здати вигідно? Я допоможу.

Спеціалізуюсь на:
Продажу квартир і будинків у передмісті Києва
Купівлі та продажу комерційної нерухомості
Оренді будинків та комерційних приміщень
Новобудовах та вторинному ринку
Підборі інвестиційно привабливої нерухомості

Пиши, телефонуй — і знайдемо саме той варіант, про який ти давно мріяв.

Продаж комерційної нерухомості (39)

  • Квартал
    118 000 $
    1 269 $/м²

    Кожедуба, 3а

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Millennium State
    багатофункціональне приміщення
    93 м²
    вчора
    Продаж фасадного нежитлового приміщення в сучасному житловому комплексі Millennium State (м. Буча). • Локація: активна частина комплексу, зручний підʼїзд, хороша видимість • Фасад + двір: приміщення двосторонне, має виходи на фасад та у внутрішній двір • Електропостачання: заведено 25 кВт • Стан: після будівельників, підготовлено під ремонт та планування під ваш бізнес Ідеально підійде під: • магазин • кав'ярню • салон краси • ОФІС • медичний або освітній простір Перегляд у будь-який зручний для Вас час. Для додаткової інформації та запису на перегляд телефонуйте/пишіть. На зв'язку цілодобово.
    Рієлтор
  • Квартал
    68 500 $
    1 593 $/м²

    Івана Кожедуба вул., 3

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Millennium State
    багатофункціональне приміщення
    43 м²
    вчора
    Продаж комерція Фасадне нежитлове приміщення м. Буча ЖК Міленіум стейт(секція здана) 43 м2 Вихід на парковку і вхід в ЖК, комунікації заведені, індивідуальне електро опалення Успішному бізнесу сприяє ряд факторів: * Збудований та заселений житловий комплекс комфорт класу; * Поруч вже працююча інфраструктура; * Розташування в новому мікрорайоні; * Вдале розташування як комплексу та і самого приміщення; * Зручна транспортна розв'язка та великий паркінг поряд; * Великий затишний двір лише для мешканців - магніт заохочення мешканців споживати товари та послуги місцевого бізнесу. Кожен сантиметр двору створений для того, щоб ви і ваші близькі могли повноцінно відпочивати поруч з будинком і насоло...
    Рієлтор
  • Квартал
    28 000 $
    709 $/м²

    Івана Кожедуба вул., 3

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Millennium State
    багатофункціональне приміщення
    40 м²
    вчора
    Пропонується до продажу комерційне приміщення в цокольному поверсі сучасного житлового комплексу Millennium State з окремим входом. Новий, повністю заселений ЖК Активний пішохідний трафік Зручний та помітний вхід для клієнтів Характеристики: • Площа: 39,5 м² • Вільне планування • Можливість виконати ремонт під власні потреби • Комунікації: водопостачання, водовідведення, електрика • Мінімальне оформлення документів Ідеально підійде для: офісу, салону краси, студії, магазину, шоуруму, складу, сервісних послуг та інших видів бізнесу. Відмінний варіант як для власного бізнесу, так і для інвестиції.
    Рієлтор
  • Квартал
    67 000 $
    632 $/м²

    Івана Кожедуба вул., (Будинок 2)

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Millennium State
    багатофункціональне приміщення
    106 м²
    2025 рік побудови
    вчора
    Пропонується до продажу комерційне приміщення в цокольному поверсі сучасного житлового комплексу Millennium State з окремим входом. Новий, заселений житловий комплекс Активний пішохідний трафік Зручний та помітний вхід для клієнтів Характеристики: • Площа: 106 м² • Вільне планування • 2 санвузли • Можливість виконати ремонт під власні потреби Комунікації: • Водопостачання • Водовідведення • Електрика 25 кВт Призначення: Ідеально підійде під офіс, салон краси, студію, магазин, шоурум, склад, сервісні послуги та інші види бізнесу. Відмінний варіант як для власного бізнесу, так і для інвестиції.
    Рієлтор
  • Квартал
    40 000 $
    2 500 $/м²

    Соборна вул., 68

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    16 м²
    1 міс. тому
    У продажу фасадне нежитлове приміщення загальною площею 16,1 м2 по вул. Соборна, 68. Приміщення має обладнаний санвузол, комору, мокру точку та проведений оптоволоконний інтернет. Підійде під будь-який вид комерційної діяльності, також є чудовою пропозицією під орендний бізнес з окупністю в р-ні 12ти років. Ключі від цієї пропозиції в нашому офісі, перегляд у зручний для Вас час.
    Рієлтор
  • Квартал
    310 000 $
    1 360 $/м²

    Соборна вул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Kvartal Soborna
    багатофункціональне приміщення
    228 м²
    2025 рік побудови
    1 міс. тому
    Продаж фасадної комерції в ЖК Квартал Соборна Представник забудовника, продаж без комісії Центральна частина міста Активний піший та автомобільний трафік Два поверхи, вільне планування Телефонуйте для уточнення деталей
    Рієлтор
  • Квартал
    50 000 $
    833 $/м²

    Мінеральна вул., 7-К

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Фаворит
    багатофункціональне приміщення
    60 м²
    2018 рік побудови
    1 міс. тому
    Продаж комерційного приміщення в центрі Ірпеня БЕЗ КОМІСІЇ Окремий вхід з вулиці та зручне планування Загальна площа: 60 м² Окремий вхід з вулиці Приміщення без ремонту Проточна вентиляція Центральна каналізація Підключена електрика Приміщення чудово підійде для: офісу стоматологічного кабінету студії розвитку та навчання для дітей освітнього центру салону Телефонуй вже зараз для уточнення деталей!
    Рієлтор
  • Квартал
    6 320 $
    1 436 $/м²

    Соборна вул., 122

    склад
    4 м²
    2021 рік побудови
    1 міс. тому
    Продаж комори з ремонтом в ЖК Центральний Преміум 1 черга, 1 секція, 8 поверх Зроблений ремонт, є світло Телефонуй вже зараз для уточнення деталей.
    Рієлтор
  • Квартал
    17 500 $
    398 $/м²

    Григорія Сковороди вул., 11

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Синергія-3
    багатофункціональне приміщення
    44 м²
    2017 рік побудови
    1 міс. тому
    Продаж приміщення в повністю заселенному будинку! Окремий вхід Телефонуй вже зараз для запису на перегляд.
    Рієлтор
  • Квартал
    15 000 $
    290 $/м²

    Білокур вул. (Курська), 2В

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    52 м²
    1 міс. тому
    Терміново! Представник власника. Без Комісії В продажу Комерційне приміщення! Цокольне,52 м2 в центрі комплекса Можливо зробити Вікна. Переробити в квартиру-Житловий фонд Зручна розвязка доріг Заведена електрика,Центральна вода та каналізація Найкраща пропозиція на ринку
    Рієлтор
  • Квартал
    350 000 $
    127 $/м²

    Привокзальна, 1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    2750 м²
    1 міс. тому
    Продається діючий багатопрофільний бізнес з налагодженими процесами та повністю укомплектованим професійним персоналом (понад 30 осіб). Центральна локація Зручний під’їзд Жвавий автомобільний та пішохідний трафік До складу об’єкта входить: - кафе з банкетним залом на 120 посадкових місць - власна пекарня - маркет - будівельно-господарський магазин - готель на 18 номерів - допоміжні та технічні приміщення для операційних потреб Характеристики: -загальна площа будівель — 2750 м² - площа земельної ділянки — 30 соток - централізоване водопостачання - електропостачання 50 кВт + генератор 50 кВт - власна котельня - два твердопаливні котли: 100 кВт та 200 кВт Об’єкт повністю діючий та придатний...
    Рієлтор
  • Квартал
    230 000 $
    1 150 $/м²

    Квіткова вул., 28

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    200 м²
    1 міс. тому
    Продаж комерції Ворзель Вулиця зі жвавим трафіком. На першому поверсі знаходиться супермаркет Quick Mart. Можливий поділ на 4-5 малих приміщень. Є санвузол. Є приміщення під душ. Встановлено бойлер.
    Рієлтор
  • Квартал
    36 000 $
    809 $/м²

    Юрія Мушкетика вул. (Натана Рибака), 25

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Парковий
    багатофункціональне приміщення
    45 м²
    1 міс. тому
    Пропонується просторе комерційне приміщення з ремонтом в ЖК Парковий. Ідеально підійде для офісу, студії, шоуруму, салону краси чи іншого виду діяльності. Стан готовий до використання. Світле та функціональне планування. Цоколь з вікном. Прохідне місце, окремий вхід з фасаду, та є запасний з під'їзду. Зручний під'їзд та можливість паркування. Площа 44,5м2 Приміщення має рецепшн , 3 кабінети, санвузол, бойлер, кондиціонер. Опалення електричні керамічні панелі та кондиціонер. Приміщення розташоване у зручному районі з активним пішохідним та траспортним потоком. поруч житлові, будинки, магазини, та інші комерційні об'єкти. Не потребує додаткових вкладень, підходить під будь-який вид бізнесу. #1...
    Рієлтор
  • Квартал
    160 000 $
    800 $/м²

    Свято-Покровська вул. (Леніна), 3-В

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    200 м²
    1 міс. тому
    Продається комерційне приміщення з діючим бізнесом | 200 м² | Дизайнерський ремонт Пропонуємо до вашої уваги двоповерхове комерційне приміщення загальною площею 200 м² з якісним дизайнерським ремонтом, зручним плануванням та вигідною локацією. Основні характеристики: • Загальна площа: 200 м² • Поверховість: 2 поверхи • Потужність електрики: 50 кВт • Комунікації: центральне водопостачання, каналізація • Стан: після ремонту, не потребує додаткових вкладень Додаткові переваги: • Діючий бізнес — приміщення повністю здане в оренду: • 1 поверх — квіткова студія з орендною платою • 2 поверх — офісні приміщення з надійними орендарями • Орендарі вже оплачують оренду в розмірі 75000 грн в місяць, щ...
    Рієлтор
  • Квартал
    66 000 $
    1 200 $/м²

    Мінеральна вул., 7-К

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Фаворит
    багатофункціональне приміщення
    55 м²
    2018 рік побудови
    1 міс. тому
    В продажу ліквідна комерція! 55 м2 - офісне приміщення з ремонтом ! Є орендар, на пів року-рік готовий платити 500$ на міс. Центр міста Ірпінь! Поруч суд та поліція
    Рієлтор
  • Квартал
    40 000 $
    937 $/м²

    Єрощенка вул., 12

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Островський
    багатофункціональне приміщення
    43 м²
    2011 рік побудови
    1 міс. тому
    Пропонуємо унікальну можливість придбати комерційне приміщення у вигідній локації,вул.Єрощенка. Це ідеальне місце для офісу, салону краси,розвиваючих курсів. Вигідне розташування, спокійний комплекс Оптимальна площа – 42,7 м², що підходить для різних форматів бізнесу. Сучасний ремонт Всі комунікації – електрика, вода, опалення, інтернет. Парковка – зручний під’їзд і місця для авто клієнтів та співробітників. Окремий вхід Це чудова можливість для стабільного доходу та розвитку вашого бізнесу!
    Рієлтор
  • Квартал
    12 000 $
    706 $/м²

    Літературна вул. (Чехова), 6-В

    багатофункціональне приміщення
    17 м²
    1 міс. тому
    У продажу комірка площею 17 м² Навпроти Центрального парку Зручне розташування у підвалі будинку Сухе та чисте приміщення Підходить для зберігання речей, інвентарю, сезонних товарів, велосипедів, дитячих колясок тощо Безпечний доступ — лише для мешканців За деталями телефонуйте
    Рієлтор
  • Квартал
    41 000 $
    1 390 $/м²

    Університетська вул., 2-Л

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Карат
    багатофункціональне приміщення
    30 м²
    1 міс. тому
    Продаж комерційного приміщення, м Ірпінь, вул Університетська 2-Л. Поруч Центральний парк та зручна локація для ведення бізнесу та розширення своїх послуг З ремонтом, що дозволяє відразу облаштовувати його як: - офіс - Пекарню-кавярню - міні маркет - цех для виготовлення не дуже обємних товарів чи сортування Вхід зі сторони двору, приміщення не фасадне.
    Рієлтор
  • Квартал
    34 000 $
    756 $/м²

    Лісова вул., 4-З

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    45 м²
    1 міс. тому
    Продається приміщення під офіс, студію, салон, інтернет-магазин, дитячий клуб. Місто Ірпінь, вул. Лісова 4-з. Ремонт, бойлер, інтернет, санвузол, окрема душова кімната. Поруч Центральний Парк, вся інфраструктура, швидкий виїзд на Київ. Цокольне приміщення, монолітні стіни (безпечне місце у наш час), є два вікна (видно на фото). Один вхід на три приміщення. Поруч з приміщенням парковка, завжди є місця для паркування авто. Ціна 34 000 $.
    Рієлтор
  • Квартал
    23 000 $
    1 150 $/м²

    Авіаконструктора Антонова вул., 1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    20 м²
    1 міс. тому
    Продам маф Площа 20м2 Комунікації: Вода та каналізація центральні. Заведено 20кВт. Маф з ремонтом. Встановлено кондиціонер. Зараз під орендою, заклад приготування шаурми. Без комісії Телефонуй та ми підберемо ідеальний варіант житла !
    Рієлтор
  • Квартал
    26 000 $
    793 $/м²

    Матвія Донцова вул. (Тургенєвська), 10А

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    33 м²
    1 міс. тому
    Продам приміщення з ремонтом. Загальна площа 32.8м2 В приміщенні зроблено ремонт. Знаходить в теплому цоколі. Опалення електрорадіатор. Інтернет. Витяжка. Сигналізація. Тарифи житлові. Виводу на воду та каналізацію в приміщенні немає, але можна підключити. Труби проходять в спільній із сусідами стіні. Туалет знаходиться в окремому приміщенні. Встановлено бойлер під мийкою та витяжка. Можна використовувати під різні види діяльності: фотостудія, салон, офіс і т.і. Поряд парк Правика, супермаркет Лоток, школа, обжитий район. Телефонуйте! Запрошую на перегляд!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.