Верифікований профіль
2
Роки досвіду
10
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
265
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1290
Останній візит на сайт
2 дні тому
Привіт! Мене звати Володимир, і я рієлтор, який дійсно закоханий у свій регіон — Ірпінь, Буча, Гостомель та Ворзель.
Працюю в АН KvartalGroup, де не просто продаємо нерухомість — ми створюємо нові стартові точки життя для людей.
Моя фішка — це чесність, прозорість і повний супровід угоди: від першого дзвінка до передачі ключів. Знаю ринок зсередини, тримаю руку на пульсі цін і трендів. Усе, щоб ти відчув, що в надійних руках.
Хочеш продати швидко, купити без зайвого клопоту чи здати вигідно? Я допоможу.

Спеціалізуюсь на:
Продажу квартир і будинків у передмісті Києва
Купівлі та продажу комерційної нерухомості
Оренді будинків та комерційних приміщень
Новобудовах та вторинному ринку
Підборі інвестиційно привабливої нерухомості

Пиши, телефонуй — і знайдемо саме той варіант, про який ти давно мріяв.

Продаж комерційної нерухомості (29)

  • Квартал
    40 000 $
    2 500 $/м²

    Соборна вул., 68

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    16 м²
    1 міс. тому
    У продажу фасадне нежитлове приміщення загальною площею 16,1 м2 по вул. Соборна, 68. Приміщення має обладнаний санвузол, комору, мокру точку та проведений оптоволоконний інтернет. Підійде під будь-який вид комерційної діяльності, також є чудовою пропозицією під орендний бізнес з окупністю в р-ні 12ти років. Ключі від цієї пропозиції в нашому офісі, перегляд у зручний для Вас час.
    Рієлтор
  • Квартал
    310 000 $
    1 360 $/м²

    Соборна вул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Kvartal Soborna
    багатофункціональне приміщення
    228 м²
    2025 рік побудови
    1 міс. тому
    Продаж фасадної комерції в ЖК Квартал Соборна Представник забудовника, продаж без комісії Центральна частина міста Активний піший та автомобільний трафік Два поверхи, вільне планування Телефонуйте для уточнення деталей
    Рієлтор
  • Квартал
    50 000 $
    833 $/м²

    Мінеральна вул., 7-К

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Фаворит
    багатофункціональне приміщення
    60 м²
    2018 рік побудови
    1 міс. тому
    Продаж комерційного приміщення в центрі Ірпеня БЕЗ КОМІСІЇ Окремий вхід з вулиці та зручне планування Загальна площа: 60 м² Окремий вхід з вулиці Приміщення без ремонту Проточна вентиляція Центральна каналізація Підключена електрика Приміщення чудово підійде для: офісу стоматологічного кабінету студії розвитку та навчання для дітей освітнього центру салону Телефонуй вже зараз для уточнення деталей!
    Рієлтор
  • Квартал
    6 320 $
    1 436 $/м²

    Соборна вул., 122

    склад
    4 м²
    2021 рік побудови
    1 міс. тому
    Продаж комори з ремонтом в ЖК Центральний Преміум 1 черга, 1 секція, 8 поверх Зроблений ремонт, є світло Телефонуй вже зараз для уточнення деталей.
    Рієлтор
  • Квартал
    17 500 $
    398 $/м²

    Григорія Сковороди вул., 11

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Синергія-3
    багатофункціональне приміщення
    44 м²
    2017 рік побудови
    1 міс. тому
    Продаж приміщення в повністю заселенному будинку! Окремий вхід Телефонуй вже зараз для запису на перегляд.
    Рієлтор
  • Квартал
    15 000 $
    290 $/м²

    Білокур вул. (Курська), 2В

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    52 м²
    1 міс. тому
    Терміново! Представник власника. Без Комісії В продажу Комерційне приміщення! Цокольне,52 м2 в центрі комплекса Можливо зробити Вікна. Переробити в квартиру-Житловий фонд Зручна розвязка доріг Заведена електрика,Центральна вода та каналізація Найкраща пропозиція на ринку
    Рієлтор
  • Квартал
    36 000 $
    809 $/м²

    Юрія Мушкетика вул. (Натана Рибака), 25

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Парковий
    багатофункціональне приміщення
    45 м²
    1 міс. тому
    Пропонується просторе комерційне приміщення з ремонтом в ЖК Парковий. Ідеально підійде для офісу, студії, шоуруму, салону краси чи іншого виду діяльності. Стан готовий до використання. Світле та функціональне планування. Цоколь з вікном. Прохідне місце, окремий вхід з фасаду, та є запасний з під'їзду. Зручний під'їзд та можливість паркування. Площа 44,5м2 Приміщення має рецепшн , 3 кабінети, санвузол, бойлер, кондиціонер. Опалення електричні керамічні панелі та кондиціонер. Приміщення розташоване у зручному районі з активним пішохідним та траспортним потоком. поруч житлові, будинки, магазини, та інші комерційні об'єкти. Не потребує додаткових вкладень, підходить під будь-який вид бізнесу. #1...
    Рієлтор
  • Квартал
    66 000 $
    1 200 $/м²

    Мінеральна вул., 7-К

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Фаворит
    багатофункціональне приміщення
    55 м²
    2018 рік побудови
    1 міс. тому
    В продажу ліквідна комерція! 55 м2 - офісне приміщення з ремонтом ! Є орендар, на пів року-рік готовий платити 500$ на міс. Центр міста Ірпінь! Поруч суд та поліція
    Рієлтор
  • Квартал
    40 000 $
    937 $/м²

    Єрощенка вул., 12

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Островський
    багатофункціональне приміщення
    43 м²
    2011 рік побудови
    1 міс. тому
    Пропонуємо унікальну можливість придбати комерційне приміщення у вигідній локації,вул.Єрощенка. Це ідеальне місце для офісу, салону краси,розвиваючих курсів. Вигідне розташування, спокійний комплекс Оптимальна площа – 42,7 м², що підходить для різних форматів бізнесу. Сучасний ремонт Всі комунікації – електрика, вода, опалення, інтернет. Парковка – зручний під’їзд і місця для авто клієнтів та співробітників. Окремий вхід Це чудова можливість для стабільного доходу та розвитку вашого бізнесу!
    Рієлтор
  • Квартал
    12 000 $
    706 $/м²

    Літературна вул. (Чехова), 6-В

    багатофункціональне приміщення
    17 м²
    1 міс. тому
    У продажу комірка площею 17 м² Навпроти Центрального парку Зручне розташування у підвалі будинку Сухе та чисте приміщення Підходить для зберігання речей, інвентарю, сезонних товарів, велосипедів, дитячих колясок тощо Безпечний доступ — лише для мешканців За деталями телефонуйте
    Рієлтор
  • Квартал
    41 000 $
    1 390 $/м²

    Університетська вул., 2-Л

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Карат
    багатофункціональне приміщення
    30 м²
    1 міс. тому
    Продаж комерційного приміщення, м Ірпінь, вул Університетська 2-Л. Поруч Центральний парк та зручна локація для ведення бізнесу та розширення своїх послуг З ремонтом, що дозволяє відразу облаштовувати його як: - офіс - Пекарню-кавярню - міні маркет - цех для виготовлення не дуже обємних товарів чи сортування Вхід зі сторони двору, приміщення не фасадне.
    Рієлтор
  • Квартал
    34 000 $
    756 $/м²

    Лісова вул., 4-З

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    45 м²
    1 міс. тому
    Продається приміщення під офіс, студію, салон, інтернет-магазин, дитячий клуб. Місто Ірпінь, вул. Лісова 4-з. Ремонт, бойлер, інтернет, санвузол, окрема душова кімната. Поруч Центральний Парк, вся інфраструктура, швидкий виїзд на Київ. Цокольне приміщення, монолітні стіни (безпечне місце у наш час), є два вікна (видно на фото). Один вхід на три приміщення. Поруч з приміщенням парковка, завжди є місця для паркування авто. Ціна 34 000 $.
    Рієлтор
  • Квартал
    23 000 $
    1 150 $/м²

    Авіаконструктора Антонова вул., 1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    20 м²
    1 міс. тому
    Продам маф Площа 20м2 Комунікації: Вода та каналізація центральні. Заведено 20кВт. Маф з ремонтом. Встановлено кондиціонер. Зараз під орендою, заклад приготування шаурми. Без комісії Телефонуй та ми підберемо ідеальний варіант житла !
    Рієлтор
  • Квартал
    26 000 $
    793 $/м²

    Матвія Донцова вул. (Тургенєвська), 10А

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    33 м²
    1 міс. тому
    Продам приміщення з ремонтом. Загальна площа 32.8м2 В приміщенні зроблено ремонт. Знаходить в теплому цоколі. Опалення електрорадіатор. Інтернет. Витяжка. Сигналізація. Тарифи житлові. Виводу на воду та каналізацію в приміщенні немає, але можна підключити. Труби проходять в спільній із сусідами стіні. Туалет знаходиться в окремому приміщенні. Встановлено бойлер під мийкою та витяжка. Можна використовувати під різні види діяльності: фотостудія, салон, офіс і т.і. Поряд парк Правика, супермаркет Лоток, школа, обжитий район. Телефонуйте! Запрошую на перегляд!
    Рієлтор
  • Квартал
    33 000 $
    759 $/м²

    Григорія Сковороди вул., 4/1

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Барвиха
    багатофункціональне приміщення
    44 м²
    1 міс. тому
    Комерційне приміщення на продаж — чудовий варіант для власного бізнесу або інвестицій. Зручне розташування, окремий вхід, фасадні вікна, можливість розміщення реклами. Підійде під офіс, магазин, салон чи інший вид діяльності. Документи готові до угоди. Телефонуйте або пишіть для отримання додаткової інформації! Перегляд за домовленістю!
    Рієлтор
  • Квартал
    240 000 $
    400 $/м²

    Дред, 2

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    600 м²
    1 міс. тому
    Поряд школа для собак ДРЕД. 2 поверхове комерційне приміщення, загальною площею 600м2. Висота 1 поверху 3,6м, ворота 3,4м, можна під СТО, стане 4 підйомника. Земельна ділянка 35 соток (15 та 20 ) огорожені спільною огорожею. На кожну ділянку заведено 3 фази потужність 21кВт. Є свердловина і септик.
    Рієлтор
  • Квартал
    13 000 $
    684 $/м²

    Ольги Кобилянської вул. (Достоєвського), 1-В/21

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Синергія Сіті
    багатофункціональне приміщення
    19 м²
    2023 рік побудови
    1 міс. тому
    Продається бізнес в ЖК Синергія Сіті, вул. Ольги Кобилянської 1В/21. Генератор у подарунок! У власності кавомашина, кавомолки, холодильна вітрина, холодильник, камери відеонагляду Ajax, бойлер, кондиціонер. Є санвузол, 3 стола та 6 посадкових місць всередині та 2 стола і 6 посадкових місць на вулиці на літній терасі. Є можливість підключення через генератор. Також є вуличні великі парасолі від сонця або дощу. Прохідне місце, чудове розташування. Фінансові показники надамо при спілкуванні. Приміщення знаходиться у оренді. Телефонуйте, перегляд у зручний час!
    Рієлтор
  • Квартал
    32 500 $
    1 295 $/м²

    Українська вул., 83-Б, к. 10-11

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Версаль Парк
    багатофункціональне приміщення
    25 м²
    1 міс. тому
    Комерційне цокольне приміщення 25.1 м2 у елітному ЖК Версаль парк. Окремий вхід з фасаду. Під будь-який вид діяльності. 2 кімнати, кондиціонер, с/в. Встановлена сигналізація
    Рієлтор
  • Квартал
    103 000 $
    1 471 $/м²

    Ольги Кобилянської вул. (Достоєвського), 1-В/3

    багатофункціональне приміщення
    70 м²
    2023 рік побудови
    1 міс. тому
    Продаж останнього приміщення в ЖК Синергія Сіті Повноцінний перший поверх з окремим входом! ЖК бізнес класу, заселений
    Рієлтор
  • Квартал
    43 000 $
    500 $/м²

    Єрощенка вул., 12

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Островський
    багатофункціональне приміщення
    86 м²
    1 міс. тому
    Приміщення з ремонтом та меблями (все залишаєтьс як на фото) Три окремі кімнати, вхідна група і санвузол. Окремий вхід. Охорона, відеоспостереження Перегляд у будь-який зручний для Вас час. Для додаткової інформації та запису на перегляд телефонуйте/пишіть. На зв'язку цілодобово.
    Рієлтор
  • Квартал
    32 000 $
    1 221 $/м²

    Західна вул., 2

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Rich Town
    багатофункціональне приміщення
    26 м²
    2016 рік побудови
    1 міс. тому
    Пропонується до продажу комерційне приміщення з якісним ремонтом у місті Ірпінь. Сучасний ремонт — можна заїжджати та працювати Підійде під офіс, салон краси, кабінет, студію, шоурум або інший бізнес Активний район з гарною прохідністю Усі комунікації підключені Вікна повноцінні! В загальному коридорі зроблений ремонт. Окремий вхід Тепла водяна підлога Витяжка професійна Пожежна сигналізація Кондиціонер інверторний Утеплення Бойлер Чудовий варіант як для власного бізнесу, так і для інвестиції під оренду. Телефонуйте для детальної інформації
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.