Верифікований профіль
2
Роки досвіду
10
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
265
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1191
Останній візит на сайт
2 дні тому
Привіт! Мене звати Володимир, і я рієлтор, який дійсно закоханий у свій регіон — Ірпінь, Буча, Гостомель та Ворзель.
Працюю в АН KvartalGroup, де не просто продаємо нерухомість — ми створюємо нові стартові точки життя для людей.
Моя фішка — це чесність, прозорість і повний супровід угоди: від першого дзвінка до передачі ключів. Знаю ринок зсередини, тримаю руку на пульсі цін і трендів. Усе, щоб ти відчув, що в надійних руках.
Хочеш продати швидко, купити без зайвого клопоту чи здати вигідно? Я допоможу.

Спеціалізуюсь на:
Продажу квартир і будинків у передмісті Києва
Купівлі та продажу комерційної нерухомості
Оренді будинків та комерційних приміщень
Новобудовах та вторинному ринку
Підборі інвестиційно привабливої нерухомості

Пиши, телефонуй — і знайдемо саме той варіант, про який ти давно мріяв.

Продаж комерційної нерухомості (4)

  • Квартал
    68 500 $
    1 593 $/м²

    Івана Кожедуба вул., 3

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Millennium State
    багатофункціональне приміщення
    43 м²
    2 дні тому
    Продаж комерція Фасадне нежитлове приміщення м. Буча ЖК Міленіум стейт(секція здана) 43 м2 Вихід на парковку і вхід в ЖК, комунікації заведені, індивідуальне електро опалення Успішному бізнесу сприяє ряд факторів: * Збудований та заселений житловий комплекс комфорт класу; * Поруч вже працююча інфраструктура; * Розташування в новому мікрорайоні; * Вдале розташування як комплексу та і самого приміщення; * Зручна транспортна розв'язка та великий паркінг поряд; * Великий затишний двір лише для мешканців - магніт заохочення мешканців споживати товари та послуги місцевого бізнесу. Кожен сантиметр двору створений для того, щоб ви і ваші близькі могли повноцінно відпочивати поруч з будинком і насоло...
    Рієлтор
  • Квартал
    28 000 $
    709 $/м²

    Івана Кожедуба вул., 3

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Millennium State
    багатофункціональне приміщення
    40 м²
    вчора
    Пропонується до продажу комерційне приміщення в цокольному поверсі сучасного житлового комплексу Millennium State з окремим входом. Новий, повністю заселений ЖК Активний пішохідний трафік Зручний та помітний вхід для клієнтів Характеристики: • Площа: 39,5 м² • Вільне планування • Можливість виконати ремонт під власні потреби • Комунікації: водопостачання, водовідведення, електрика • Мінімальне оформлення документів Ідеально підійде для: офісу, салону краси, студії, магазину, шоуруму, складу, сервісних послуг та інших видів бізнесу. Відмінний варіант як для власного бізнесу, так і для інвестиції.
    Рієлтор
  • Квартал
    67 000 $
    632 $/м²

    Івана Кожедуба вул., (Будинок 2)

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Millennium State
    багатофункціональне приміщення
    106 м²
    2025 рік побудови
    2 дні тому
    Пропонується до продажу комерційне приміщення в цокольному поверсі сучасного житлового комплексу Millennium State з окремим входом. Новий, заселений житловий комплекс Активний пішохідний трафік Зручний та помітний вхід для клієнтів Характеристики: • Площа: 106 м² • Вільне планування • 2 санвузли • Можливість виконати ремонт під власні потреби Комунікації: • Водопостачання • Водовідведення • Електрика 25 кВт Призначення: Ідеально підійде під офіс, салон краси, студію, магазин, шоурум, склад, сервісні послуги та інші види бізнесу. Відмінний варіант як для власного бізнесу, так і для інвестиції.
    Рієлтор
  • Квартал
    25 300 $
    413 $/м²

    Ярослава Мудрого вул., 10/2

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Паркова Оселя
    багатофункціональне приміщення
    61 м²
    2018 рік побудови
    1 міс. тому
    Продаж комерційного приміщення в ЖК Паркова Оселя 61.3 м2 Гарний район з розвиненою інфраструктурою Закритий комплекс в тихій локації з відеонаглядом Дане місце можна використати як салон краси, приватний садок, центр розвитку дітей, масажний салон і багато іншого Знаходиться в цоколі з окремим входом Дві кімнати та санвузол. Стяжка підлоги. Планування дає змогу втілити всі побажання ЖК повністю заселений та готовий прийняти нових власників Телефонуйте, покажемо За бажанням можна докупити 63м2 для збільшення площі
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.